english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality

Aktuality

Březnová Priorita představuje druhou vlnu kotlíkových dotací

24.03.2017  -
Nové číslo časopisu Priorita přibližuje hned několik významných novinek a změn v Operačním programu Životní prostředí. Soustředí se na 2. výzvu kotlíkových dotací určenou krajům a navýšení podpory pro žadatele čerpající dotace na energetické úspory u veřejných budov. Součástí vydání je i indikativní harmonogram výzev v Národním programu Životní prostředí.

Únorová Priorita představuje nové i chystané výzvy z OPŽP i NPŽP

21.02.2017  -
Aktuální Priorita přináší informace o nových výzvách vyhlášených z Operačního programu Životní prostředí. Žádosti o dotace přijímá Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, což znamená, že se jedná o výzvy podporující projekty zaměřené na ochranu a péči o přírodu a krajinu.

Lednová Priorita představuje změny v prioritní ose 4 a v pravidlech pro žadatele

17.01.2017  -
Aktuální Priorita přináší informace o nových výzvách v Operačním programu Životní prostředí. Hned několik z nich je vyhlášeno v prioritní ose 4 zaměřené na ochranu a péči o přírodu a krajinu.

Prosincová Priorita se věnuje Monitorovacímu výboru OPŽP i stavu životního prostředí

19.12.2016  -
Aktuální Priorita přináší informace z jednání členů Monitorovacího výboru Operačního programu Životní prostředí 2014-2020 nebo ze Zprávy o stavu životního prostředí v ČR. Nechybí ani podrobnosti o aktuálně vyhlášených výzvách či reportáže z domova i ze zahraničí.

Převod vlastnictví předmětu podpory u vodohospodářských projektů realizovaných z OPŽP v oblasti podpory 1.1.1 a 1.2

23.11.2016  -
S ohledem na časté dotazy upozorňujeme příjemce dotace projektů PO 1, oblastí podpory 1.1 a 1.2 na zákaz převodu vlastnictví předmětu podpory nejméně po dobu 10 let od ukončení realizace akce vzhledem k podmínkám poskytnutí dotace (příloha č. 1 k RoPD).

Listopadová Priorita představuje nové výzvy ze tří programů

22.11.2016  -
Listopadová Priorita přináší informace o nových výzvách z programu Nová zelená úsporám, Národního programu Životní prostředí i Operačního programu Životní prostředí. Součástí vydání je i krátká anketa mezi účastníky seminářů zaměřených nejen na chytré hospodaření s vodou.

Standardní cenové indexy použité ve tvorbě cen pro vodné a stočné

18.11.2016  -
Státní fond životního prostředí ČR zveřejňuje standardní cenové indexy používané při tvorbě cen pro vodné a stočné dle pravidel OPŽP 2007-2013.

Říjnová Priorita ukazuje, jak je voda vzácná

24.10.2016  -
V novém čísle naleznete přehled nabízených dotací včetně těch nově vyhlášených. Inspirativní nejen jako tip na výlet je reportáž z Vodního domu kousek od Vlašimi. Zejména pro majitele kotlů jsou zajímavé rady a tipy Ministerstva životního prostředí týkající se jejich revizí.

Předkládání podkladů k Závěrečnému vyhodnocení akce a doručení Závěrečné monitorovací zprávy na SFŽP ČR v OPŽP 2007-2013 – důležité upozornění

07.10.2016  -

Platná pravidla pro uzavírání programového období 2007-2013 stanoví, že projekty, jejichž celkové výdaje nedosahují limitu 5 mil. eur celkových nákladů (způsobilé i nezpůsobilé náklady včetně DPH), musí být dokončeny a plnit svůj účel stanovený v Rozhodnutí o poskytnutí dotace (RoPD) do konce roku 2016.

 

Priorita přináší přehled nových výzev

23.09.2016  -
Zářijové číslo Priority přináší kompletní přehled aktuálních výzev k podávání žádostí o dotaci z Operačního programu Životní prostředí a Národního programu Životní prostředí. Blíže popisuje i podmínky, za kterých lze čerpat zvýhodněnou půjčku ze SFŽP ČR. Půjčky jsou nově nabízeny i u odpadových projektů podpořených dotací z Operačního programu Životní prostředí.
Počet nalezených článků 815, zobrazeny články od 21 do 30
<< < [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... > >>Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.